……
مشاوره قبل از خرید

مشاوره

خدمت رسانی به مشتریان به دلیل بالا بودن سطح تکنولوژی بکار گرفته شده در طراحی محصولات خانگی ، تنوع مدل و کاربردهای متنوع محصولات ، فرآیندی دشوار و پیچیده است. با توجه به این که انتخاب لوازم خانگی متناسب با نیاز روزمره امری هوشمندانه است گزینش محصول در بین مدل های متنوع نیاز به هدایت و راهنمایی تخصصی دارد و کار زمانی سخت تر می شود که بخواهید با بودجه ای مشخص این انتخاب انجام شود. در این مرحله راهنمایی و مشاوره با مشخص کردن نکات کلیدی به کمک ما می آید.کارشناسان مجرب و کارآزموده ما با بهره گیری از ابزارهای چند رسانه ای و نرم افزارهای هوشمند، شما را در این مسیر حمایت کرده و با دریافت نیازها ، انتظارات و اطلاعات پایه محاسبه ظرفیت بهینه را انجام داده و محصول مناسب را به شما پیشنهاد می کنند .

1- کولر

2- تلویزیون : 

محتوای آموزش نحوه کار با تلویزیون

    آموزش نحوه جفت سازی ریموت کنترل تلویزیون سام

1-2 انتخاب اندازه مناسب تلویزیون

برای حفظ سلامتی، کاربرد بهینه و آسایش خود اندازه مناسب تلویزیون را به  عنوان یک فاکتور و مبنا مهم در نظر بگیرید. 

 

 

2-2 نحوه اندازه‌گیری اندازه صفحه تلویزیون

محاسبه اندازه تلویزیون شما آنقدر که فکر می‌کنید پیچیده نیست. اندازه تلویزیون به طول مورب آن اشاره دارد که از اندازه‌گیری گوشه سمت چپ بالای صفحه تلویزیون تا گوشه سمت راست پایین می‌باشد. بیشتر به اینچ بیان می‌شوند.

 

قاعده سرانگشتی: بزرگتر بهتر است

تلویزیون‌ها در اندازه‌های مختلف عرضه می‌شوند، اما توصیه می‌کنیم بیشترین اندازه‌ای را که بودجه شما اجازه می‌دهد انتخاب کنید. اگر دنبال خرید تلویزیونی هستید که 75 اینچ یا بیشتر باشد، باید نکته‌ای را بدانید. طبق تحقیقات داخلی سامسونگ، یک دلیل اصلی برای خرید تلویزیون‌های جدید تقاضا برای صفحه نمایش‌های بزرگتر است. و اینکه حتی پس از خرید، رضایت بسیار بالا است. بنابراین، آیا اندازه صفحه نمایش خاصی وجود دارد که به ذهن شما خطور کند؟ سپس، اکنون زمان خرید بزرگتر است تا هرگز به عقب برنگردید.

 

 

فاصله مشاهده تلویزیون توصیه شده

تمام تلویزیون‌ها از فاصله و زاویه‌ای توصیه‌شده برخوردار هستند که باید هنگام تنظیم آن در خانه خود به آن توجه کنید. بهترین و جامع‌ترین تجربه مشاهده وقتی است که 40 درجه از دید شما توسط صفحه نمایش گرفته می‌شود. این فاصله بینایی با دانستن اندازه تلویزیون شما قابل محاسبه است. برای به دست آوردن این فاصله مناسب، اندازه صفحه را در 1.2 ضرب کنید. بنابراین برای تلویزیون 75 اینچی، فاصله 90 اینچ یا 2.3 متر مناسب می باشد. به جدول ارائه‌شده برای تعیین فاصله مشاهده شده برای اندازه‌های مختلف تلویزیون نگاهی بیندازید تا بتوانید بهترین فضای تلویزیون را برای فضای خود انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

موارد دیگری که باید در خاطر داشته باشید

1. ابعاد واقعی تلویزیون را بررسی کنید.

هیجان خرید تلویزیون جدید اغلب می‌تواند باعث شود شما کار واقعی تنظیم آن را فراموش کنید. ابعاد فیزیکی تلویزیون صفحه نمایش بزرگ، پایه و قاب دور و همچنین محل قرار گرفتن تلویزیون در اتاق همگی از فاکتورهای مهم است. حتماً ابعاد دقیق تلویزیون را با مجموعه مبلمان خود مقایسه کنید تا هنگام تنظیم تلویزیون صفحه بزرگ سردرد نگیرید.

 

 

 

 

 

  2. وضوح تلویزیون را، به خصوص با تلویزیون صفحه نمایش بزرگ بررسی کنید.

قاعده کلی این است که با افزایش اندازه صفحه، باید تعداد پیکسل‌ها یا رزولوشن نیز بیشتر شود. هرچه وضوح تصویر بهتر باشد، به جای پیکسل‌ها، تصویر را واقعی‌تر مشاهده می‌کنید. به همین دلیل است که هنگام خرید تلویزیون صفحه بزرگ، توصیه می‌شود کیفیت تصویر با وضوح بالا مانند 4K بخرید.

 

 

 

شبکه‌های اجتماعی

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید